Výsledky

Na tejto stránke nájdete medailové výsledky našich seniorských reprezentantov z majstrovstiev sveta, Európy, olympijských hier a Európskych hier.

 

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

2019

Majstrovstvá sveta, Szeged, Maďarsko

3.miesto, K4 500m Samuel Baláž - Erik Vlček – Csaba Zalka – Adam Botek

3.miesto, K4 1000m Denis Myšák - Ákos Gacsal – Juraj Tarr – Gábor Jakubík

II. Európske hry, Minsk, Bielorusko

3.miesto, K4 500m Samuel Baláž - Erik Vlček – Csaba Zalka – Adam Botek

3.miesto, K1 5000m Mariana Petrušová

 

2018

Olympijské hry mládeže, Buenos Aires, Argentína

2.miesto, K1 Katarína Pecsuková

Majstrovstvá sveta, Montemor, Portugalsko

2.miesto, K4 1000m Samuel Baláž - Erik Vlček - Juraj Tarr - Gábor Jakubík

Majstrovstvá Európy, Belehrad Srbsko

2.miesto, K4 1000m Samuel Baláž - Milan Frana - Gabor Jakubík - Tibor Linka

 

2017

Majstrovstvá sveta, Račice, Česko

2.miesto, K2 1000m Peter Gelle – Adam Botek

Majstrovstvá Európy, Plovdiv, Bulharsko

2.miesto, K4 500m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

3.miesto, K4 1000m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

 

2016

Olympijské hry Rio 2016, Brazília

2.miesto, K4 1000m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

Majstrovstvá Európy, Moskva, Rusko

1.miesto, K4 1000m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

1.miesto K2 500m Martin Jankovec – Gábor Jakubík

2.miesto, K4 500m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

2.miesto, K1 200m Ivana Kmeťová

 

2015

Majstrovstvá sveta, Miláno, Taliansko

1.miesto, K4 1000m Denis Myšák - Erik Vlček – Juraj Tarr – Tibor Linka

Majstrovstvá Európy, Račice, Česko

2.miesto, K2 500m Erik Vlček – Juraj Tarr

 

2014

Majstrovstvá sveta, Moskva, Rusko

1.miesto, K2 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr

1.miesto, K2 500m Erik Vlček – Juraj Tarr

Majstrovstvá Európy, Brandenburg, Nemecko

2.miesto, K4 1000m Marek Krajčovič - Matej Michálek - Gábor Jakubík - Viktor Demin

3.miesto, K2 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr

 

2012

Majstrovstvá Európy, Záhreb, Chorvátsko

2.miesto, K2 1000m Peter Gelle, Erik Vlček

3.miesto, C1 5000m Matej Rusnák

 

2011

Majstrovstvá sveta, Szeged, Maďarsko

1.miesto, K2 1000m Peter Gelle - Erik Vlček

 Majstrovstvá Európy, Belehrad, Srbsko

2.miesto, K2 500m Peter Gelle - Erik Vlček

 

2010

Majstrovstvá sveta, Poznaň, Poľsko

2.miesto, K1 500m Peter Gelle

3.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

3.miesto, C1 5000m Marián Ostrčil

Majstrovstvá Európy, Trasona, Španielsko

2.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

3.miesto, C1 5000m Marián Ostrčil

 

2009

Majstrovstvá sveta, Dartmouth, Nemecko

2.miesto, K4 200m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

3.miesto, K4 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

3.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

Majstrovstvá Európy, Brandenburg, Nemecko

2.miesto, K4 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

3.miesto, K2 500m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

 

2008

Olympijské hry Peking 2008, Čína

2.miesto, K4 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

Majstrovstvá Európy, Miláno, Taliansko

1.miesto, K4 500m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto K4 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto, K2 500m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

 

2007

Majstrovstvá sveta, Duisburg, Nemecko

1.miesto, K4 500m Juraj Tarr – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

2.miesto, C1 1000m Marián Ostrčil

3.miesto, K4 1000m Juraj Tarr – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

Majstrovstvá Európy, Pontevedra, Španielsko

1.miesto, K4 500m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto K4 1000m Erik Vlček – Juraj Tarr – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

 

2006

Majstrovstvá sveta, Szeged, Maďarsko

1.miesto, K4 500m Robert Erban – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

Majstrovstvá Európy, Račice, Česko

1.miesto, K4 500m Robert Erban – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto K4 1000m Robert Erban – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

 

2005

Majstrovstvá sveta, Záhreb, Chrovátsko

2.miesto, K4 1000m Robert Erban – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto, K4 500m Robert Erban – Andrej Wiebauer – Juraj Tarr – Michal Riszdorfer

Majstrovstvá Európy, Poznaň, Poľsko

1.miesto K4 1000m Robert Erban – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto, K4 500m Robert Erban – Andrej Wiebauer – Juraj Tarr – Michal Riszdorfer

2.miesto, K2 200m Martina Kohlová - Ivana Kmeťová

 

2004

Olympijské hry, Atény, Grécko

3.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

 

2003

Majstrovstvá sveta, Gainesville, USA

1.miesto, K4 1000m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

 

2002

Majstrovstvá sveta, Sevilla, Spain

1.miesto, K4 1000m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto, K4 200m Martin Chorvát – Juraj Lipták – Ladislav Belovič – Rastislav Kužel

Majstrovstvá Európy, Szeged, Maďarsko

1.miesto, K4 200m Martin Chorvát – Juraj Lipták – Ladislav Belovič – Rastislav Kužel

1.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

1.miesto, K4 1000m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto K2 1000m Juraj Kadnár – Robert Erban

 

2001

Majstrovstvá sveta, Poznaň, Poľsko

3.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

Majstrovstvá Európy, Miláno, Taliansko

1.miesto, K4 1000m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

2.miesto, K4 500m Juraj Bača – Erik Vlček – Richard Riszdorfer – Michal Riszdorfer

 

2000

Majstrovstvá sveta neboli

Majstrovstvá Európy, Poznaň, Poľsko

1.miesto, K4 200m Martin Chorvát – Andrej Wiebauer – Juraj Kadnár – Rastislav Kužel

2.miesto, K4 500m Erik Vlček – Juraj Tarr – Róbert Erban – Richard Riszdorfer

3.miesto K2 200m Rastislav Kužel – Martin Chorváth

 

1999

Majstrovstvá sveta, Poznaň, Poľsko

1.miesto, K2 1000m Juraj Bača – Michal Riszdorfer

3.miesto, C1 200m Slavomír Kňazovický

Majstrovstvá Európy, Záhreb, Chorvátsko

1.miesto K2 1000m Juraj Bača – Michal Riszdorfer

3.miesto K2 500m Juraj Bača – Michal Riszdorfer

3.miesto, K4 200m Martin Chorvát – Andrej Wiebauer – Ján Divinec – Rastislav Kužel

3.miesto, K4 1000m Martin Chorvát – Andrej Wiebauer – Juraj Kadnár – Rastislav Kužel

3.miesto, C1 200m Slavomír Kňazovický

 

1998

Majstrovstvá sveta, Szeged, Maďarsko

1.miesto, K2 5000m Juraj Bača – Michal Riszdorfer

3.miesto, C1 200m Slavomír Kňazovický

 

1997

Majstrovstvá Európy, Plovdiv, Bulharsko

1.miesto, C1 200m Slavomír Kňazovický

2.miesto K2 1000m Juraj Bača – Michal Riszdorfer – Martin Hluško – Zsolt Bogdány

2.miesto C4 200m Slavomír Kňazovický – Juraj Filip – Peter Páleš – Csaba Orosz

 

1996

Olympijské hry, Atlanta Gainesville, USA

2.miesto, C1 500m Slavomír Kňazovický

 

1994

Majstrovstvá sveta, Mexico City, Mexico

3.miesto, C4 500m Juraj Filip – Peter Páleš – Csaba Orosz – Slavomír Kňazovický 

Majstrovstvá Európy v rokoch 1970-1996 neboli

 

VODNÝ SLALOM

2019

Majstrovstvá sveta, La Seu d’Urgell, Španielsko

1.miesto, 3xC1M, Alexander Slafkovský, Michal Martikán, Matej Beňuš

 

2018

Olympijské hry mládeže, Buenos Aires, Argentína
1. miesto, K1Ž Emanuela Luknárová
3. miesto, C1M Emanuela Luknárová

Majstrovstvá sveta, Rio de Janeiro, Brazília
1. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Michal Martikán, Matej Beňuš

Majstrovstvá Európy, Praha-Troja, Česká republika
2. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Michal Martikán, Marko Mirgorodský

 

2017

Majstrovstvá sveta, Pau, Francúzsko
2. miesto K1Ž, Jana Dukátová
2. miesto, C1M Alexander Slafkovský
3. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Matej Beňuš, Alexander Slafkovský, Michal Martikán
2. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
3. miesto, 3xC2M Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik, Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Ľubľana-Tacen, Slovinsko
1. miesto, C1M Alexander Slafkovský
3. miesto, C1M Michal Martikán

 

2016

Olympijské hry, Rio de Janeiro, Brazília
1. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
2. miesto, C1M Matej Beňuš

Majstrovstvá Európy, Liptovský Mikuláš, Slovensko
1. miesto, C1M Alexander Slafkovský
2. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
1. miesto, C2M Tomáš Kučera – Ján Bátik
1. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik
3. miesto, K1Ž Jana Dukátová
3. miesto, 3xK1Ž, Elena Kaliská, Jana Dukátová, Kristína Nevařilová

 

2015

Majstrovstvá sveta, Londýn-Lee Valey, Veľká Británia
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
2. miesto, 3xC2M Martin Halčin, Jakub Grigar, Andrej Málek

Majstrovstvá Európy, Markkleeberg, Nemecko
3. miesto, K1M Andrej Málek
1. miesto, 3xK1Ž Jana Dukátová, Kristína Nevařilová, Kristína Zárubová
3. miesto, C1M Matej Beňuš
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
1. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

 

2014

Olympijské hry mládeže, Nanking, Čína
2. miesto, K1M Jakub Grigar
3. miesto, C1M Marko Mirgorodský

Majstrovstvá sveta, Deep Creek, USA

3. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
3. miesto, 3xK1Ž Elena Kaliská, Jana Dukátová, Kristína Nevařilová
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
2. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

Majstrovstvá Európy, Viedeň, Rakúsko

1. miesto, C1M Alexander Slafkovský
2. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Karol Rozmuš
1. miesto, C2M, Ladislav Škantár – Peter Škantár
1. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

 

2013

Majstrovstvá sveta, Praha-Troja, Česká republika
2. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
3. miesto, C2M, Ladislav Škantár – Peter Škantár
2. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

Majstrovstvá Európy, Krakov, Poľsko

3. miesto, C1M Matej Beňuš
1. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Matej Beňuš, Jerguš Baďura

 

2012

Olympijské hry, Londýn, Veľká Británia

3. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Augsburg, Nemecko

3. miesto, 3xK1Ž Jana Dukátová, Elena Kaliská, Dana Mann Beňušová
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Matej Beňuš, Alexander Slafkovský
2. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár

 

2011

Majstrovstvá sveta, Bratislava-Čunovo, Slovensko
2. miesto, K1Ž Jana Dukátová
1. miesto, 3xK1Ž Elena Kaliská, Jana Dukátová, Dana Mann Beňušová
3. miesto, C1M Matej Beňuš
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
3. miesto, C1Ž Katarína Macová
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
3. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
2. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

Majstrovstvá Európy, La Seu d’Urgell, Španielsko
2. miesto, K1Ž Jana Dukátová
3. miesto, 3xK1Ž Jana Dukátová, Elena Kaliská, Dana Mann Beňušová
2. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
3. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
3. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

 

2010

Majstrovstvá sveta, Ľubľana-Tacen, Slovinsko
2. miesto, K1Ž Jana Dukátová
2. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
1. miesto, C1Ž Jana Dukátová
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Bratislava-Čunovo, Slovensko
1. miesto, K1Ž Jana Dukátová
3. miesto, 3xK1Ž, Jana Dukátová, Dana Beňušová, Gabriela Stacherová
1. miesto, C1M Michal Martikán
2. miesto, C1M Matej Beňuš
3. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, C1Ž Katarína Macová
2. miesto, C1Ž Jana Dukátová
1. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár

 

2009

Majstrovstvá sveta, La Seu d’Urgell, Španielsko
2. miesto, 3xK1Ž  Jana Dukátová, Elena Kaliská, Gabriela Stacherová
2. miesto C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Michal Martikán, Matej Beňuš
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
2. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
1. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

Majstrovstvá Európy, Nottingham, Veľká Británia
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
2. miesto, 3xK1Ž  Elena Kaliská, Jana Dukátová, Gabriela Stacherová
1. miesto, C1M Michal Martikán
2. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

 

2008

Olympijské hry, Peking, Čína
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Krakov, Poľsko
2. miesto, 3xK1Ž  Jana Dukátová, Elena Kaliská, Gabriela Stacherová
1. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Alexander Slafkovský, Matej Beňuš
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
2. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
3. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

 

2007

Majstrovstvá sveta, Foz do Iguassu, Brazília

2. miesto, K1Ž Elena Kaliská
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
3. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Ladislav Škantár – Peter Škantár, Tomáš Kučera – Ján Bátik

Majstrovstvá Európy, Liptovský Mikuláš, Slovensko
1. miesto, K1M Ján Šajbidor
2. miesto, 3xK1Ž  Jana Dukátová, Elena Kaliská, Gabriela Stacherová
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Minčík, Matej Beňuš
1. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
3. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

 

2006

Majstrovstvá sveta, Praha-Troja, Česká republika
1. miesto, K1Ž Jana Dukátová
2. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
3. miesto, 3xC2M Ľubos Šoška – Peter Šoška, Milan Kubáň – Marián Olejník, Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Argentierre, Francúzsko

1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
1. miesto, 3xK1Ž Elena Kaliská, Jana Dukátová, Gabriela Stacherová
2. miesto, C1M Michal Martikán
2. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Minčík, Alexander Slafkovský
2. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

 

2005

Majstrovstvá sveta, Penrith, Austrália
3. miesto, K1M Peter Cibák
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
3. miesto, C1M Michal Martikán
2. miesto, C2M Milan Kubáň – Marián Olejník

Majstrovstvá Európy, Ľubľana-Tacen, Slovinsko
1. miesto, 3xK1Ž, Gabriela Zamišková, Elena Kaliská, Jana Dukátová
2. miesto, C1M Alexander Slafkovský
1. miesto, 3xC1M Juraj Minčík, Michal Martikán, Alexander Slafkovský
3. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
1. miesto, 3xC2M Hochschorner Pavol – Hochschorner Peter, Milan Kubáň – Marián Olejník, Peter Škantár – Ladislav Škantár

 

2004

Olympijské hry, Atény, Grécko
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
2. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, C2M Hochschorner Pavol – Hochschorner Peter

Majstrovstvá Európy, Skopje, Macedónsko
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
2. miesto, 3xK1Ž  Elena Kaliská, Gabriela Stacherová, Jana Dukátová
2. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Dušan Ovčarik, Juraj Minčík
3. miesto, C2M Ladislav Škantár – Peter Škantár
2. miesto, 3xC2M Šoška Ľuboš – Šoška Peter, Peter Škantár – Ladislav Škantár, Milan Kubáň – Marián Olejník

 

2003

Majstrovstvá sveta, Augsburg, Nemecko
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Alexander Slafkovský, Juraj Minčík, Michal Martikán
3. miesto, C2M Hochschorner Pavol – Hochschorner Peter

Majstrovstvá Európy neboli

 

2002

Majstrovstvá sveta, Bourg st. Maurice, Francúzsko
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Bratislava-Čunovo, Slovensko
3. miesto, K1M Peter Cibák
3. miesto, 3xK1M Peter Cibák – Ján Šajbidor – Tomáš Mráz
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
2. miesto, 3xK1Ž Elena Kaliská, Gabriela Stacherová, Gabriela Zamišková
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Minčík, Alexander Slafkovský
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
1. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Milan Kubán – Marián Olejník, Pavol Hric – Roman Vajs

 

2001

Majstrovstvá sveta, Ducktown, Tennessee, USA – ZRUŠENÉ PRE TEROROSTICKÝ ÚTOK NA WTC

Majstrovstvá Európy neboli

 

2000

Olympijské hry, Sydney, Austrália

2. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, C1M Juraj Minčík
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy, Mezzana, Taliansko

1. miesto, 3xK1Ž Elena Kaliská, Gabriela Stacherová, Gabriela Zamišková
2. miesto, C1M Juraj Minčík
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Dušan Ovčarik, Juraj Minčík
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
2. miesto, 3xC2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner, Roman Štrba – Roman Vajs, Peter Šoška – Ľuboš Šoška

 

1999

Majstrovstvá sveta, La Seu d’Urgell, Španielsko

3. miesto, C1M Michal Martikán
2. miesto, 3xC2M Roman Štrba – Roman Vajs, Milan Kubán – Marián Olejník, Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

Majstrovstvá Európy neboli

1998

 

Majstrovstvá sveta neboli

Majstrovstvá Európy, Roudnice nad Labem, Česká republika
1. miesto, K1Ž Elena Kaliská
2. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Ontko, Juraj Minčík
1. miesto, C2M Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner
3. miesto, C2M Milan Kubáň – Marián Olejník
2. miesto, 3xC2M Milan Kubáň – Marián Olejník, Roman Štrba – Roman Vajs, Pavol Hochschorner – Peter Hochschorner

 

1997

Majstrovstvá sveta, Tres Coroas, Brazília
1. miesto, C1M Michal Martikán
1. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Ontko, Juraj Minčík

Majstrovstvá Európy neboli

 

1996

Olympijské hry, Atlanta, USA
1. miesto, C1M Michal Martikán

Majstrovstvá Európy, Augsburg, Nemecko
2. miesto, K1M Miroslav Stanovský
3. miesto, K1Ž Elena Kaliská
3. miesto, 3xC2M Peter Šoška – Ľuboš Šoška, Milan Kubáň – Marián Olejník, Roman Štrba – Roman Vajs

 

1995

Majstrovstvá sveta, Nottingham, Veľká Británia
3. miesto, C1M Michal Martikán
3. miesto, 3xC1M Michal Martikán, Juraj Ontko, Juraj Minčík

Majstrovstvá Európy neboli

 

1994

Majstrovstvá sveta neboli

Majstrovstvá Európy neboli

 

1993

Majstrovstvá sveta Mezzana, Taliansko
3. miesto 3xC2 (Štrba – Vajs, Ontko – Čáni, Beneš - Kučera)

Majstrovstvá Európy neboli

 

MARATÓN

2019

Majstrovstvá Európy v maratóne , Decize, Francúzko

3. miesto, K2 19000m Karolín Seregiová – Katarín Pecsuková

 

2007

Majstrovstvá Európy, Trenčín, Slovensko

1. miesto, C1 28,4 km Radovan Rus

 

2005

Majstrovstvá Európy, Týn nad Vltavou, Česko

1. miesto, C1 28,8 km Radovan Rus

 

2004

Majstrovstvá sveta, Bergen, Nórsko

2. miesto, C1 33,0 km Radovan Rus

 

2003

Majstrovstvá Európy, Gdansk, Poľsko

3. miesto, C1 36,0 km Radovan Rus

 

2001

Majstrovstvá Európy, Gyor, Maďarsko

1. miesto, C1 36,6 km Radovan Rus

 

1999

Majstrovstvá Európy, Gorzow, Poľsko

2. miesto, C1 Radovan Rus

 

1995

Majstrovstvá Európy, Murcia, Španielsko

2. miesto, K2 30,0 km Martin Martiny – Richard Opálka

 

VODNÝ ZJAZD

2017

Majstrovstvá sveta, Pau, Francúzsko
2. miesto C1M šprint Matej Beňuš

 

2016

Majstrovstvá sveta, Banja Luka, Bosna a Hercegovina
3. miesto C2Ž zjazd Barbora Kortišová, Katarína Kopúnová
1. miesto C2Ž šprint Barbora Kortišová, Katarína Kopúnová

 

2013

Majstrovstvá Európy, Bovec, Slovinsko
3. miesto, C2M zjazd Ján Šutek, Štefan Grega

 

2011

Majstrovstvá Európy, Kraljevo, Srbsko
1. miesto C2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala
1. miesto 3xC2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ján Šutek – Štefan Grega, Matúš Kunhart – Peter Šoška
3. miesto C2M šprint Matúš Kunhart – Peter Šoška

 

2010

Majstrovstvá sveta, Noguera, Španielsko
2. miesto C2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala
3. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
3. miesto 3xC2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ján Šutek – Štefan Grega, Matúš Kunhart – Peter Šoška
2. miesto 3xC2M šprint Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Matúš Kunhart – Peter Šoška

2009

Majstrovstvá Európy, Valtellina, Taliansko
1. miesto C2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
2. miesto 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Matúš Kunhart – Peter Šoška, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala
1. miesto C2M šprint Matúš Kunhart – Peter Šoška
2. miesto 3xC2M šprint Ján Šutek – Štefan Grega, Matúš Kunhart – Peter Šoška, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala

2008

Majstrovstvá sveta, Ivrea, Taliansko
3. miesto 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Matúš Kunhart – Peter Šoška
1. miesto C2M šprint Matúš Kunhart – Peter Šoška
3. miesto 3xC2M šprint Ján Šutek – Štefan Grega, Matúš Kunhart – Peter Šoška, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala

2007

Majstrovstvá Európy, Bihac, Bosna a Hercegovina
3. miesto, C2M zjazd Jaroslav Slučik – Vladimír Vala
2. miesto, 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Matúš Kunhart – Peter Šoška
2. miesto, 3xC2 šprint Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Matúš Kunhart – Peter Šoška

 

2006

Majstrovstvá sveta, Karlovy Vary, Česká republika
1. miesto, 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ľuboš Šoška – Peter Šoška

 

2005

Majstrovstvá Európy, Chalaux, Francúzsko
1. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
2. miesto C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
1. miesto 3cC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ľuboš Šoška – Peter Šoška
2. miesto C2M šprint Ján Šutek – Štefan Grega

 

2004

Majstrovstvá sveta, Garmisch-Partenkirchen, Nemecko
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto, C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
1. miesto, C2M šprint Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
3. miesto, C2M šprint Ľuboš Šoška – Peter Šoška

 

2003

Majstrovstvá Európy, Karlovy Vary, Česká republika
1. miesto C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega

 

2002

Majstrovstvá sveta, Valsesia, Taliansko
1. miesto C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
1. miesto 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ľuboš Šoška – Peter Šoška
2. miesto C2M šprint Jaroslav Slučik – Vladimír Vala

 

2001

Majstrovstvá Európy, Valsesia, Taliansko
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
3. miesto C2M zjazd Peter Šoška – Ľuboš Šoška
1. miesto 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ľuboš Šoška – Peter Šoška
1. miesto C2M šprint Peter Šoška – Ľuboš Šoška
2. miesto C2M šprint Ján Šutek – Štefan Grega

 

2000

Majstrovstvá sveta Treignac, Francúzsko
1. miesto 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Ľuboš Šoška – Peter Šoška
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega

 

1999

Majstrovstvá Európy, Kobarid, Slovinsko
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
3. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
1. miesto 3xC2m zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Peter Hochschorner – Pavol Hochschorner

 

1998

Majstrovstvá sveta, Garmisch-Partenkirchen, Nemecko
2. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
1. miesto, 3xC2M Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Peter Hochschorner – Pavol Hochschorner

 

1997

Majstrovstvá Európy, Lla Plagne, Francúzsko
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
2. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega
1. miesto, 3xC2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega, Jaroslav Slučik – Vladimír Vala, Peter Hochschorner – Pavol Hochschorner

 

1996

Majstrovstvá sveta, Landeck, Rakúsko
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik
3. miesto C2M zjazd Ján Šutek – Štefan Grega

 

1995

Majstrovstvá sveta, Bala, Veľká Británia
1. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik

 

1993

Majstrovstvá sveta, Mezzana, Taliansko
2. miesto, C2M zjazd Vladimír Vala – Jaroslav Slučik

 

Ďalšie výsledly nájdete aj na stránke: http://www.canoeresults.eu/