Jungov memoriál

Dátum a miesto: 18.05.2019 - 18.05.2019, Štúrovo, Lodenica, Ostrihomská 6
Prihlášky: do 14.05.2019 - 20:00 na baracuda.canoe.sk
Riaditeľ pretekov: Kužel Jozef
Hlavný rozhodca: Rozsypal Peter
Zást. hl. rozh.: Haviar Michal
Delegát:  
Porada: Elektronicky, emailom na michal.haviar@sanaclis.eu
Druh pretekov: Pohárové, Leto s Kajakom, Verejné
Popis trate: Okruhy
Ceny: Medaily, diplomy, vecné ceny a pre najlepšie kluby poháre
Rozhodcovia: Rus Daniel,Rusová Andrea,Rusová Anna,Rus Rastislav,Ujváriová Katarína,Ujvári Ladislav
Plán trate: Stiahni
Google Earth: Stiahni
Prezeranie prihlášky: Pretekári a Kluby
Predbežný program: Jungov memoriál - predbežný program
Rozpis: Rozpis - Jungov memoriál (po elektronickej porade)
Výsledky: Výsledky - Jungov memoriál

 

Disciplíny:

K1 Veteráni 4000
K1 Veteránky 4000
C1, K1 Muži 4000
C1, K1 Ženy 4000
C1, K1 Juniori 4000
C1, K1 Juniorky 4000
C1, K1 Kadeti 4000
C1, K1 Kadetky 4000
C1, K1 Chlapci 14 4000
C1, K1 Dievčatá 14 4000
C1, K1 Chlapci 13 4000
C1, K1 Dievčatá 13 4000
C1, K1 Chlapci 12 2000
C1, K1 Dievčatá 12 2000
C1, K1 Chlapci 11 2000
C1, K1 Dievčatá 11 2000
K1 Chlapci 10 2000
K1 Dievčatá 10 2000
K1 Chlapci 9 2000
K1 Dievčatá 9 2000
K1 Neregistrovaní 7 - 8r 500
K1 Štafety 2x1000m 11-12r. CH/D 1000
Jantext
Vajda

Preteky

Majstrovstvá Slovenska v maratóne

28.04.2019 - 28.04.2019

Majstrovstvá Slovenska dlhé trate

04.05.2019 - 05.05.2019

Rudno Cup

08.05.2019 - 08.05.2019

Jungov memoriál

18.05.2019 - 18.05.2019

Medzinárodná regata juniorov / U23

24.05.2019 - 26.05.2019

Pohár SNP

01.06.2019 - 02.06.2019

Kvalifikačné preteky juniorov

09.06.2019 - 09.06.2019

Veľká cena Komárna

15.06.2019 - 16.06.2019

Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa

22.06.2019 - 23.06.2019

Trenčianska regata

29.06.2019 - 30.06.2019

II. Kvalifikačné preteky seniori

04.07.2019 - 05.07.2019

Novácka päťstovka

06.07.2019 - 07.07.2019

Pohár Interu

27.07.2019 - 27.07.2019

Majstrovstvá Slovenska krátke trate

09.08.2019 - 11.08.2019

Pohár Slávie UK

07.09.2019 - 07.09.2019

Dunajský maratón

08.09.2019 - 08.09.2019

Súťaž olympijskych nádejí

13.09.2019 - 15.09.2019

Hargašov memoriál

21.09.2019 - 21.09.2019

Rozlúčkové preteky

05.10.2019 - 05.10.2019

M SR v ťahaní na trenažéri

08.02.2020 - 08.02.2020

Piešťanská Regata 2020

18.07.2020 - 19.07.2020

Kontrolné preteky seniori

29.07.2020 - 30.07.2020

Novácka päťstovka

01.08.2020 - 02.08.2020

Pohár Interu

15.08.2020 - 16.08.2020

M SR krátke trate

28.08.2020 - 30.08.2020

Pohár Slávie - Memoriál Jana Matochu

05.09.2020 - 05.09.2020

Veľká cena Komárna

06.09.2020 - 06.09.2020

Dunajský vodácky maratón

13.09.2020 - 13.09.2020

Rozlúčkové preteky

03.10.2020 - 03.10.2020

M SR dlhé trate

10.10.2020 - 10.10.2020

Leto s Kajakom

17.10.2020 - 17.10.2020

Partner
Partner
Partner