1.augusta sa v Rumunskom Pitesti začínajú najdôležitejšie mládežnícke preteky juniorov a pretekárov do 23 rokov. Pitesti, hostilo tieto preteky aj v roku 2017 a po 2 rokoch si to opäť idú zopakovať. Pretekať sa bude na priehrade Budeasa Dam na rieke Arges River, kde zároveň počas roka trénuje aj rumunský národný tím. Dnes odišla posledná skupinka našej výpravy, ktorú tvorí 20 juniorov, 5 pretekárov do 23 rokov a 6 členov realizačného tímu. Naši medailisti z majstrovstiev Európy U23 budú na majstrovstvách sveta chýbať, lebo sa pripravujú na seniorské majstrovstvá v Szegede, zato nás však budú reprezentovať títo pretekári:
JUNIORI
Ženy 200m
K1 Romana Jakubisová (2002)
C1 Lucia Valová (2001)
Ženy 500m
C1 Lucia Valová (2001)
K2 Dagmar Čulenová (2002) - Romana Jakubisová (2002)
K4 Dagmar Čulenová (2002) - Romana Jakubisová (2002) - Bianka Sidová (2004) - Emma Horváthová (2002)
Ženy 1000m
K1 Katarína Pecsuková (2003)
Muži 200m
K1 Martin Hvojník (2001)
C1 Dominik Olexík (2001)
Muži 500m
K1 Michal Pospíšil (2001)
K4 Viktor Samuel Podhradský (2003) - Martin Hvojník (2001) - Zsolt Libai (2001) - Richard Németh (2001)
C4 Peter Ch. Lerant (2002) - Peter Stolárik (2003) - Peter Kizek (2002) - Andrej Mazaník (2001)
Muži 1000m
K1 Márk Meszlényi (2002)
K2 Daniel Rybanský (2003) - Marko Ujvári (2001)
C1 Eduard Strýček (2001)
C2 Peter Kizek (2002) - Andrej Mazaník (2001)
U23
Muži 200m
K1 Matúš Jedinák (2000)
Muži 500m
K4 Martin Nemček (1998) - Matúš Jedinák (2000) – Milan Dörner (1998) – Tomáš Holka (2000)
Muži 1000m
K2 Martin Nemček (1998) – Tomáš Holka (2000)
C1 Dávid Fekete
Sledovať video z pretekov môžete tu: canoeicf.com
Výsledky a štartovky nákdete tu: pitesti2019.spotfokus.com
Dňa 31.07.2019Preteky
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
27.04.2024 - 28.04.2024
M-SR dlhé trate
04.05.2024 - 04.05.2024
Jungov memoriál
11.05.2024 - 11.05.2024
Rudno Cup
18.05.2024 - 18.05.2024
Medzinárodná regata juniorov/U23
24.05.2024 - 26.05.2024
Pohár SNP
01.06.2024 - 02.06.2024
KP juniori a U23
08.06.2024 - 09.06.2024
Veľká cena Komárna
15.06.2024 - 16.06.2024
Trenčianska regata
22.06.2024 - 23.06.2024
Majstrovstvá Európy juniorov a U23 v rýchlostnej kanoistike
27.06.2024 - 30.06.2024
Novácka päťstovka
06.07.2024 - 07.07.2024
Pohár Interu
13.07.2024 - 14.07.2024
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
20.07.2024 - 21.07.2024
M-SR krátke trate
02.08.2024 - 04.08.2024
M-SR SUP
10.08.2024 - 11.08.2024
Hargašov memoriál / M-SR maratón
07.09.2024 - 07.09.2024
Pohár Slávie UK - Memoriál Jána Matochu
14.09.2024 - 14.09.2024
Dunajský maratón
15.09.2024 - 15.09.2024
Rozlúčkové preteky
05.10.2024 - 05.10.2024
!!! Zrušené !!! - M SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
06.02.2021 - 06.02.2021
!!! Zrušené !!! - Rudno CUP - !!! Zrušené !!!
17.04.2021 - 17.04.2021
I. KP seniori
30.04.2021 - 02.05.2021
Majstrovstvá SR dlhé trate
07.05.2021 - 08.05.2021
!!! Zrušené !!! - Jungov memoriál - !!! Zrušené !!!
15.05.2021 - 15.05.2021
Medzinárodná regata juniorov/U23
29.05.2021 - 30.05.2021
KP juniori
05.06.2021 - 05.06.2021
Veľká cena Komárna
12.06.2021 - 13.06.2021
Pohár SNP
19.06.2021 - 20.06.2021
Trenčianska regata
26.06.2021 - 27.06.2021
!!! Zrušené !!! - II. KP seniori - !!! Zrušené !!!
01.07.2021 - 01.07.2021
Novácka päťstovka
03.07.2021 - 04.07.2021
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
10.07.2021 - 11.07.2021
Pohár Interu
24.07.2021 - 25.07.2021
Majstrovstvá SR krátke trate
06.08.2021 - 08.08.2021
III. KP na MS seniori
28.08.2021 - 29.08.2021
Pohár Slávie UK
04.09.2021 - 04.09.2021
Dunajský maratón
12.09.2021 - 12.09.2021
Majstrovstvá SR maratón / Jungov memoriál pre mládež - 4.ročník
18.09.2021 - 18.09.2021
Hargašov memoriál
25.09.2021 - 25.09.2021
Rozlúčkové preteky
02.10.2021 - 02.10.2021
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
05.02.2022 - 05.02.2022
Jungov memoriál
07.05.2022 - 07.05.2022
I. KP seniorov + testy juniorov/kadetov
07.05.2022 - 08.05.2022
M-SR dlhé trate
14.05.2022 - 15.05.2022
Rudno Cup
21.05.2022 - 21.05.2022
I. KP juniorov
28.05.2022 - 28.05.2022
Medzinárodná regata juniorov/U23
03.06.2022 - 05.06.2022
Veľká cena Komárna
11.06.2022 - 12.06.2022
Pohár SNP
18.06.2022 - 19.06.2022
Trenčianska regata
25.06.2022 - 26.06.2022
II. KP seniorov
30.06.2022 - 01.07.2022
Novácka päťstovka
02.07.2022 - 03.07.2022
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
09.07.2022 - 10.07.2022
Pohár Interu
23.07.2022 - 24.07.2022
Zrušené - II. KP juniorov a U23 - Zrušené
30.07.2022 - 31.07.2022
M-SR krátke trate
05.08.2022 - 07.08.2022
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
03.09.2022 - 03.09.2022
Dunajský maratón
04.09.2022 - 04.09.2022
Súťaž olympijských nádejí
08.09.2022 - 11.09.2022
M-SR maratón
17.09.2022 - 17.09.2022
Hargašov memoriál
24.09.2022 - 24.09.2022
Rozlúčkové preteky
01.10.2022 - 01.10.2022
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
04.02.2023 - 04.02.2023
I. KP seniori + testovanie juniori a kadeti
29.04.2023 - 30.04.2023
M-SR dlhé trate
06.05.2023 - 06.05.2023
Rudno Cup
20.05.2023 - 20.05.2023
Medzinárodná regata juniorov/U23
26.05.2023 - 28.05.2023
Veľká cena Komárna
03.06.2023 - 04.06.2023
KP juniori
10.06.2023 - 10.06.2023
Pohár SNP
17.06.2023 - 18.06.2023
Trenčianska regata
24.06.2023 - 25.06.2023
Novácka päťstovka
01.07.2023 - 02.07.2023
II. KP seniori
13.07.2023 - 14.07.2023
Pohár Interu
15.07.2023 - 16.07.2023
Samaria Cup & Memoriál V. Gálisa
22.07.2023 - 23.07.2023
M-SR krátke trate
04.08.2023 - 06.08.2023
M-SR SUP
12.08.2023 - 13.08.2023
Pohár Slávie UK - Memoriál Jana Matochu
09.09.2023 - 09.09.2023
Dunajský maratón
10.09.2023 - 10.09.2023
Jungov memoriál
16.09.2023 - 16.09.2023
Hargašov memoriál / M-SR maratón
23.09.2023 - 23.09.2023
Rozlúčkové preteky
30.09.2023 - 30.09.2023
!!! Zrušené !!! - M-SR v ťahaní na trenažéri - !!! Zrušené !!!
10.02.2024 - 10.02.2024